March 30, 2023

Mërgimtari i cili u bë i famshëm në TikTok, Rasim Avdyli, së fundmi në një video ka treguar se si gruaja e tij e tradhtoi me shokun e ngushtë. Komente të shumta kanë qënë duke e pyetur se për çfarë arsyeje qan, teksa ai në këtë video iu përgjigj atyre.”Shumica m’vet pse po qan a o ky njeri normal.

Mu mu ka kall zemra e kurrkush nuk e ka dhimben tem me ta bo shoku ma i ngushti me t’pre besë këqyr çka m’ka bo ma ka çu policinë te shtëpia”, u shpreh fillimisht Rasimi.“S’kom familje, se kom kërkonin”, dëgjohet ai duke thënë në videon e tij që ka prekur të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale.Ditë më parë, ai ishte shfaqur me një video ku dukej i mllefosur e i zhgënjyer me ndjekësit e tij. Siç shihet, atë e kanë prekur komentet e ndryshme negative që i bëhen videove të tij, dhe kjo e ka shtyrë të dalë me një paralajmërim se nëse nuk ndalen, ai do ta lë Tik-Tokun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *