February 6, 2023

Gazetari dhe analisti, Milaim Zeka, ka reaguar ndaj raportimeve te fundit ne lidhje me largimet e anëtarëve të Vetëvendosje si rezultat i pakënaqësisë me organizatën politike, shkruan Periskopi. HAP REK IAMEN ME POSHTE

Në llogarinë e tij në Facebook, Zeka ka shpërndarë statusin e aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Ajet Potera, ku ky i fundit ka kritikuar qeverisjen e kryetarit të Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi. HAP REK IAMEN ME POSHTE

Zeka është shprehur se nga Vetëvendosje po largohen njerëzit e ndershëm dhe ata që kanë besuar në ideale dhe se me kalimin e kohës do të vërtetohet se “Albin Kurti eshte abuzuesi dhe mashtruesi me i madh i ketyre 100 viteve te fundit”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *