March 30, 2023

vite dyshoj kur njoftohem me dike se mos te me tregon se kush jam dhe kan e kam burr.. edhe pse burri je.ton ne gurbet edhe pse nuk me ben hesap gati 5 vjet nuk me ka ardh un prap duhet mu rujt mos me dal naj llaf per mu… LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

un jom e regult ne fejsbuk por kuptohet se edhe tash po rri ma shum mos pom lajm.rohet naj mer.akli.. mu mka hip nxetsija kto dit edhe un du mu flladit bash kto dita flaka pom del perfuni se di sa ka me mujt me duru..nese ka te interesuar let te me shkruaj ne msn apo te me merrni ne lidhje ketu… faliminder ne mirkuptime kaloni sa ma bukur..Va.zhd0 lidhjen po deshe ti duke kaluar në Lin.kun Blu më P0shtë dhe merr Pamjet E PL0TA LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *