November 29, 2022

Shef i nje nderrmarrje te mesme flet para ekranit duke treguar te gjitha mes ti dhe vajzes bukuroshe shqiptare.. ai thot se para 5 viteve me kerkoi pun nga un dhe duke e pa se nuk ka askend ketuy e morra duke menduar se e ka shum keq e vetme dhe do ti ndihmoja ta kalonte at kriz e cila ishte ajo ne at koh.. e them te verteten ajo kishte talent te veqant dhe bukuri siq e shikoni dhe ju.. ajo arriti

per 2 Vite te meson shum bukur gjith pun e derrmarjes.. e vertet dhe nje dit vendosa ta marr me afer ne zyre si sekretare e imja personale dhe pas nje kohe pasi erdhi afer meje me zyre filluam te takoheshim edhe pas pune.. mes ne mendova se lindi nje dashuri e vertet dhe pa e menduar un mir fillova shum ti besoj kalun 5 vite bashk deri sa e kuptova se ajo mi morri te gjitha.. a besoni se nuk me la asnisend ne emrin tim.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *