January 29, 2023

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në familjen Ramadani të Drenasit, ku pas një sëmundje të rëndë është ndarë nga jeta polici, Murtez Ramadani, raporton Gazeta Sinjali.Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë të afërmit e tij nëpërmjet postimeve në rrjetin social “Facebook”.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Te allahut jemi dhe vetem te ai do te kthehemi ishalla ne xhenet, te kisha dhander shok mik jaran e gjithçka do na mungosh krejt jeten” ka shkruar një i afërm i tij.Vorrimi i të ndjerit bëhet nesër nga ora 15:00, në Fshatin Likovc të Drenasit.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *