February 6, 2023

Profesori nga Amerika dhe njohësi i ҫështjeve politike, Binak Maxharraj ka komentuar së fundi një deklaratë të nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri.Derisa Haziri thotë se ‘LDK-ja nuk bëhet kurrë “kukulla” e pushtetit’, Maxharraj thotë në një prononcim për ‘Bota sot’ se, Haziri dhe krejt LDK-ja ishin dikur kukulla të Hashim Thaҫit.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Nënkryetari i Lidhjes Demokratike e Kosovës, Lutfi Haziri ka thënë se LDK-ja nuk bëhet kurrë “kukulla” e pushtetit. Ky kukulla i LDK po aludon në pushtetin e Albin Kurtit. Por, ky far kukullani i LDK-së sikur paska harruar se me plotë dëshirë krejt LDK nga Isa Mustafa e teposhtë ishit kukulla të Hashim Thaçit dhe bile krenoheshit me këtë”, thotë Maxharraj.Ai thotë tutje, se ata harruan krejtë LDK-në dhe e rrëzuan në rezultat zgjedhor prej 12%.“Aq shumë ishit të dhënë pas Hashim Thaçit sa që e harruat LDK-në të cilën e rrëzuat në 12% me 21 shkurt 2021, kur elektorati dhe simpatizuesit e juaj ju qitën në opozitë”, thotë ai.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *