March 23, 2023

Turneun e takimeve me strukturat partiake e qytetarë, Lidhja Demokratike e Kosovës, të enjten, e nisi në Podujevë.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në mbledhjen në atë që njihej si bastion i këtij subjekti, bashkë me kryetarin Lumir Abdixhiku erdhën edhe deputetë të kësaj partie.Nuk mungoi as e porsa aderuara, Doarsa Kica Xhelili, por aty nuk u pa një koleg i saj, figurë e moçme e LDK-së në Llap, Agim Veliu, njofton Klan Kosova.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *