November 29, 2022

Një veturë me katër vajza brenda, është rrokullisur në fshatin Lushtë, në Mitrovicën e Jugut.Të aksidentuarat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në trajtim mjekësor.Rasti ka ndodhur mesditën e së enjtes, njofton policia, transmeton Klankosova.tv.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *