April 2, 2023

Padyshim që prezantuesja më provokuese dhe për shumëkush më e bukura, ka përjetuar një “rrëshqitje” në karrierë.Megjithatë, edhe atëherë ajo arriti ta kalojë me një buzëqeshje. HAP REK IAMEN ME POSHTEDiletta Leotta, prezantuesja italiane është e njohur për të gjithë futbolldashësit.Përfshirjet e saj nga stadiumi i Serisë A janë bërë antologjike dhe me të janë lidhur polemika të shumta, ndaj u tha edhe se ajo është e dashura e Zlatan Ibrahimoviq.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në emision Diletta është mbuluar me lëng, gjë që është neveritur nga zonja e ulur pranë saj. Ajo vendosi të hakmerret dhe të lajë me atë lëng drejtuesin e këtij emisioni dhe pikërisht kur mendoi se kishte marrë hak, karma e kapi edhe një herë. Ajo ka rrëshqitur me taka të larta mbi pllaka, është rrëzuar në dyshemenë e studios dhe në një moment kamera ka kapur bigën e saj.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *