November 28, 2022

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Driton Selmanaj, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka reaguar pas lajmit ku u tha se një metër dru në Prishtinë po shitet deri në 100 euro.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sipas tij, Qeveria po tallet me qytetarët, duke bërë thirrje për kursim të energjisë, gjë të cilën deputeti e quajti turp të pafund, raporton Zeri.info.“Deri 100 euro një metër dru!!! A ka qeveri ky vend?! A ka në këtë vend institucione që kujdesen për qytetarët e vet? E në vend të kësaj këta kanë zgjedhë të tallen me ne, jo hiqni prej rryme lojërat e fëmijëve, jo izoloni shtëpitë, jo lahuni nga dy persona. Turpi i tyre nuk paska fund”, shkroi Selmanaj.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *