November 28, 2022

Ukraina deklaroi se ushtria e saj do të nisë kundërofensivën kundër forcave ruse në lindje të vendit, menjëherë pas vendimit të Rusisë për të aneksuar 4 rajonet ukrainas.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Duke tentuar të aneksojë rajonet Donjeck, Luhansk, Zaporizhja dhe Herson të Ukrainës, presidenti rus Putin po përpiqet të rrëmbejë territore që ai nuk i kontrollon as fizikisht në terren. Asgjë nuk ndryshon për Ukrainën: ne vazhdojmë të çlirojmë tokën dhe popullin tonë dhe rivendosjen e integritetit tonë territorial”, tha ministri i Jashtëm i Ukrainës, Dmytri Kuleba.Ndërsa presidenti Volodymyr Zelensky tha më herët se Kievi kërkoi anëtarësim të përshpejtuar të Ukrainës në NATO, pas vendimit të marrë nga Putini për aneksimin e katër rajoneve. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *