March 24, 2023

Një aks ident i rëndë me pa sojë vde kjen është shënuar ditën e sotme në fshatin Babunjë të Divjakës. Një makinë top “ford” ka dalë nga rruga dhe ka për funduar në kanal, si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit Altiment Qose 44 vjeç.Grupi heti mor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. Informacion pa raprakJu ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në aksin rrugor Divjakë- Pushimi i shoferit, në fshatin Babunjë, shtetasi A. Q., 44 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal me ujë, ku për pasojë ka ndërruar jetë.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *