November 28, 2022

Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Tepelenë, ku disa adoleshentë janë konfliktuar me njëri-tjetrin.Pas një konflikti të çastit, për motive të dobëta, me tre bashkëmoshatarë, një 17-vjeçar është larguar, ka marrë një armë zjarri dhe më pas është rikthyer në vendin e konfliktit.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ai u arrestua në flagrancë nga policia, dhe gjithashtu iu gjet një sasi lënde narkotike e dyshuar cannabis sativa.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *