January 29, 2023

Një vajzë 21-vjeçare është gjetur pa shenja jeеte në një dhomë hoteli në Adelphi të Liverpool’it në Britani të Madhe, si pasojë e shtypjes nga një dollap i vjetër garderopbash, i cili kishte rënë mbi të, ka zbuluar nëna e saj, raporton The Sun, përcjell Korrespodenti.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Chloe Haynes u gjet e vdeеkur në hotelin Adelphi të Liverpool-it në orën 6:37 të mëngjesit më 10 shtator. Në postimet e mediave sociale, siç u raportua në Liverpool Echo, nëna e saj Nicola Williams kishte thënë se “Ishte një dollap i madh gardërobash, i vjetër dhe e rëndë, i cili ka rënë mbi të dhe nga shtypja, Chloe nuk ia kishte dalë t’i mbijetonte”.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *