February 6, 2023

Ditën e sotme, Arbër Hajdari kurorëzoi dashurinë e tij në martesë.Dasma erdhi pas 5 vitesh njohje e dashuri me vajzën që i kishte rrëmbyer zemrën.Ndërsa pak minuta më parë, Arbri ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, lidhur me këtë ditë të shënuar për të.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“E dashur Vlera, zemra ime! Sonte po kurorëzojmë dashurinë tonë prej 5 vitesh, në martesë. Lus Zotin të kemi jetë të lumtur!”, ka shkruar Hajdari.Kujtojmë se në dasmën e Arbrit morën pjesë emra të njohur të ekraneve shqiptare.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *