March 22, 2023

Një person është gjetur pa shenja j ete dje në mesditë në një motel në Prizren.Ai është M.R., 64 vjeçar nga fshati Nebregoshtë e Prizrenit dhe ka qenë i shoqëruar nga një 68-vjeçare.Lajmin është bërë i ditur në raportin ditor të policisë së Kosovës për 24 orët e fundit.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Siç thuhet në raport, vd ekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor që ka dalë në vendin e ngjarjes.“Në vendngjarje kanë dalë edhe prokurori kujdestar dhe njësitet e hetuesisë, si dhe forenzika. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *