February 9, 2023

Ish-komandanti i Njësisë Speciale të UÇK-së, Bekim Shyti, ka treguar arsyen se pse ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaqi dhe Kadri Veseli, gjenden në gjykatën speciale në Hagë, shkruan Gazeta inFokus.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Shyti ekskluzivisht për emisionin “Konak” me Islam Morinën prodhim i Gazetës inFokus , ka thënë se ikonat e UÇK-së gjenden në Hagë për shkak të spiunave të Kosovës.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *