March 22, 2023

Një aksident tragjik u regjistrua ditën e sotme në Kefalonia në Greqi, si pasojë e të cilit humbi jetën një i ri. Sipas mediave greke, bëhet fjalë për një 17-vjeçar shqiptar me emrin Fabio.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Drejtuesi i automjetit dhe njëkohësisht shoku i 17-vjeçarit humbi kontrollin e makinës e për pasojë makina u përmbys dhe u përfshi nga flakët të cilat i morën jetën e të riut.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *