March 24, 2023

Milaim Zeka, një nga figurat më të njohura të ekraneve shqiptare, së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Glamour Zone” dhe si gjithmonë deklaratat e tij bëjnë xhiron e portaleve.Gjatë intervistës së fundit përballë moderatores Ester Bylyku në emisionin “Glamour Zone”, ish-deputeti Milaim Zeka, ka folur për herë të parë për tradhtinë.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ai u shpreh se një nga gjërat që i ka kërkuar bashkëshortes së tij që në fillim është të mos e tradhtojë me shqiptar.“I kam thënë që nëse më tradhëton, bëje me të huaj, jo me shqiptar. Sepse shqiptari del e thotë: Fjeta me gruan e Milaim Zekës” u shpreh ai.I pyetur mëpas nga moderatorja Ester Bylyku, nëse do ta falte tradhëtinë, ai surprizoi jo pak me qënndrimin e tij duke treguar se do ta falte vetëm me një kusht.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *