April 1, 2023

Ajo ka qenë shumë e angazhuar gjatë verës në shumë ahengje familjare, duke mos i lënë anash as projektet muzikore.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E gjithë këtë punë, del se këngëtarja i ka bërë vet e dyta, përcjell Klankosova.tv.Prive mëson se Aida është disa muajshe shtatzënë.Këngëtarja ka zgjedhur që këtë periudhë ta kalojë në privatësi të plotëJu ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *