April 1, 2023

Veprimtari i LDK-së, Halil Geci përmes një shkrimi dërguar gazetës “Bota sot”, flet për kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin, presidentin serb Aleksandër Vuçiq, dialogun me Serbinë dhe ish-presidentin Hashim Thaçi.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Geci në këtë shkrim thotë se, kryeministri Kurti ka luajtur lojën e shkëlqyeshme karshi Vuçiqit.Sipas tij, Kurti e ka marrë Kosovën e plagosu rrëndë.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *