November 28, 2022

Ministria e Brendshme e Ukrainë ka thënë se të paktën 27 qytetarë të saj kanë humbur jetën pasi autobusi me të cilin po udhëtonin u përplas me një kamion që transportonte naftë.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mediat e huaja raportojnë se aksidenti ka ndodhur në autostradën që kalon mes Kievit dhe Chop.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nga 38 pasagjerët që ishin në autobus, vetëm 12 prej tyre arritën të shpëtonin. Mes tyre është edhe shoferi i kamionit, por bëhet e ditur se ai ndodhet në gjendje kritike për jetën.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *