February 6, 2023

3Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka hedhur sot një varg akuzash kundrejt kryeministrit Albin Kurti dhe Qeverisë. Ai i ka thënë kryeministrit Kurti se populli nuk ushqehet me ideologji.Haradinaj mes tjerash akuzoi qeverinë për veprime “antipopullore”, ndërsa ka thënë se do ta dërgojnë në Gjykatën kushtetuese për shkak të rritjes së çmimit të rrymës dhe pagesës së rrymës për serbët në veri.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Përfundimisht, situata në Kosovë kurrë nuk ka qenë më e rëndë, edhe në aspektin e ekzistencës e edhe të sigurisë. Kryeministri në vend që të veprojë po mbanë fjalime letrare dhe filozofike në Kuvend. Kanë vdekur sistemet kur popujt janë ushqyer me ideologji dhe me artin e kulturën që e kanë prodhuar ato, e të cilat kryeministri Kurti po i përdorë me aq pafytyrësi”, ka shkruar mes tjerash Haradinaj. .E kësaj deklarate i është kundërpërgjigjur Liri Loshi, ish kandidat i VV-së për deputet të Kuvendit.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *