February 6, 2023

Një çift në Tiranë është arrestuar pasi kishin përshtatur qendrën e masazhit për prostitucion.Finalizohet operacioni policor i koduar “Couple 1”.Operacioni, i zhvilluar nga Seksioni për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Shfrytëzonin qendrën e masazheve, për aktivitetin e kundërligjshëm të prostitucionit, vihen në pranga 2 shtetas.Procedohet penalisht punëtorja e qendrës së masazheve.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *