March 22, 2023

Deputetja e Grupit Parlamentar 6+, Duda Balje, ka deklaruar se kohëve të fundit ka shumë mospajtime me Qeverinë e Kosovës, ku edhe bën pjesë në koalicionin qeverisës.“Kohëve të fundit unë kam dalë kundër qeverisë disa herë, nuk jam kundër qeverisë por se nuk mendoj sikur ta në disa raste. Për bashkëpunim duhet me gjetë një mes dhe të ketë respekt”.Balje, u deklarua për një kalim të mundshëm në Grupin Parlamentar të LDK-së, teksa ditë më parë takoi edhe të parin e partisë, Lumir Abdixhiku.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“E kam takuar Abdixhikun bashkë me partinë time, bile kemi pas takim shumë të mirë dhe konstruktiv ku kemi diskutuar për problemet me të cilat po përballet vendi. Unë e respektoj LDK-në shumë si partinë më të vjetër në Kosovë dhe si komunitet me ta kemi kaluar gjithmonë mirë në qeveritë të cilat ka udhëhequr LDK-ja”, deklaroi ajo për Klan Kosova.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *