January 29, 2023

Gjykata e Posaçme ka dhënë vendimin për 8 të pandëhurit e grabitjes së Rinasit. GJKKO dënon me 20 vite burg Klemend Çalën dhe 17 vite për vëllain e tij Eldi Çala dhe të pandehurit e tjerë.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Me nga 17 vite u dënuan Oltjan Veseli, Renaldo Sula, Saimir Cela, Elton Pikli, dhe Alkond Bengasi, dënime të cilat do t’i vuajnë në një burg të sigurisë së lartë.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *