February 8, 2023

Po vazhdojnë zhgënjimet e aktivistëve të LVV-së lidhur me udhëheqjen e shtetit nga kjo parti. Së fundmi ish-anëtari i VV-së Florim Zeqiri i është bashkuar PSD-së. Lajmin e ka bërë të ditur njër prej figurave kryesore të PSD-së, Frashër Krasniqi, shkruan Insajderi.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Krasniqi përmes një statusi në “facebook”, ka treguar se ish-anëtari i LVV-së është i zhgënjyer nga kjo parti dhe kjo ka bërë që ai t’i bashkohet PSD-së.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *