February 6, 2023

Ish deputetja e Kuvvendit të Kosovës, Shqip Pantina ka reaguar pas vendimit të fundit të Qeverisë së Kosovës se nuk do të ketë paga për grevistët, raporton Gazeta Blic.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo ka shkruar se ministrit të Financave Hekuran Muratit ‘fort ju ka rritë mendja”.Pantina në shkrimin e saj ka cituar një thënie të gjakovarëve.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *