November 27, 2022

Ajo ka një bagazh të madh në karrierë dhe ngado që shkel bën një atmosferë që mbahet mend, shkruan Kosovarja. Është ndër këngëtaret e para që eksperimentoi shumë me trendet e reja të veshjes e që në fillim u paragjykua tej mase, por që sot me suksesin e saj ua mbyllë gojën të gjithëve.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Është nënë e dy fëmijëve, por me linjat e saj lë nën hije shumë femra. Gjystja bën jetë luksi e këtë gjë nuk heziton që shpesh ta ndajë në rrjetet sociale, duke habitur të gjithë.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *