November 28, 2022

Pas daljes së Borës në emisonin e binjakëve që shuajti zërat e rikthimit(të ditura që muaj më parë),fotot nga dasma e Arbër Hajdarit ku dyshja u pa gjithë kohës bashkë,nuk habitën askënd.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Madje duket se aq shumë janë ‘sosur’ njerëzit sa ndryshe nga disa kohë më parë ku kapnin edhe detajin më të vogël,kësaj here ju ka shpëtuar një shaka e Donaldit drejtuar Borës.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *