April 2, 2023

Anëtari i Partisë Socialdemokrate, Frashër Krasniqi, ka publikuar një tjetër video nga ajo që publikoi një ditë më parë Lëvizja Vetëvendosje ku kritikonte ish-liderët e Kosovës. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Videoja e vërtetë e Vetëvendosjes” mban titullin përmbledhja të cilën e ka postuar Krasniqi në rrjetet sociale e cila sipas PSD-së shpërfaqë ndryshimet e Kurtit nga opozita në pushtet, njofton Klankosova.tv.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *