March 31, 2023

Edicioni i dytë i Big Brother VIP po vazhdon të jetë një nga formatet më të diskutuara gjatë kësaj kohe.Spektakli, që ka mbledhur personazhe të shumtë nga arti dhe shoubizi, po vazhdon të sjellë çdo ditë momente shumë të bukura për publikun.Veç kësaj, meqenëse banorët janë të rrethuar 24/7 nga kamerat nuk mungojnë as momentet e sikletshme brenda shtëpisë.

Një gjë e tillë së fundmi ka ndodhur edhe me prezantuesen Kiara Tito, e cila u kap nga kamerat në momentin që po ndërronte bluzën.Bukuroshes i doli aksidentalisht gjoksi dhe tashmë kjo pjesë është bërë virale në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *