April 2, 2023

Ish kryeministri Sali Berisha ka uruar këngëtarin Luiz Ejlli për zyrtarizimin e lídhjes së tij me moderatoren Kiara Tito në Big Brother Vip.

Mrëmjen e sotme në emisionin Opinion analisti Lorenc Vangjeli tha se ishte më e lehtë të puthte Luizi Kiarën se të takohen Berisha me Alibeajn.

Në këtë moment Berisha mori disa sekoda për t’i uruar çiftit dashurinë e tyre.

Ai mohoi të ketë shkruar një letër për këngëtarin, ashtu sikurse ka qarkùlluar në media prej disa kohësh.

Pjesë nga biseda në studio

Lorenc Vangjeli: Më kollaj u puth Luizi dhe Kiara se sa takoheni ju dhe Alibeaj

Lorenc Vangjeli: Kanë ardhur prova nga SHBA-të në SPAK për Berishën, kam indicie – Politika

Sali Berisha: Të trashëgohen njëherë dhe jetë të lumtur çiftit.

Lorenc Vangjeli: I ke shkruar një letër Luizit?

Sali Berisha: Jo nuk i kam shkruar një letër sepse secili ka diellin e vet. Urimi për martesën është gjëja më normale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *