A është në lidhje me një ish-konkurrent të “Për’puthen +40”? Gilberta reagon dhe zbulon si qëndron e vërteta

A është në lidhje me një ish-konkurrent të “Për’puthen +40”? Gilberta reagon dhe zbulon si qëndron e vërteta

Madje edhe Gilberta Simoni dhe Ilir Lara i dhanë fund lidhjes së tyre. Ky lajm bëri menjëherë bujë, pasi fansat po prisnin që ata të bënin hapa më të rëndësishëm për dashurinë e tyre./Pamjet meP0SHT.

“Jo nuk jam me Ilirin. Jam e lirë e po shijoj verën. E vërteta, e hapur e kthjellët, jeta kjo është. S’do rrimë mbyllur me frikën e lëndimit, njerëzit shprehin atë që po jetojnë në atë fazë dhe ne kemi ose jo fatin t’i njohim, ne mësojmë, përjetojmë, gjallë jemi. Kjo është jeta. E vijojmë para. Kush do na shoqëron”, shkruante Gilberta kur zbuloi se nuk ishte më me Ilirin.

Pas ndarjes nga Iliri,Armando Abazi hedh dyshimet se Gilberta ka nisur lidhje me një tjetër ish-konkurrent të reality show-t, Permetar Luan Muahaj.

E menjëherë ka reaguar Simoni, e cila hedh poshtë këto thashetheme. Ajo shprehet se është ende beqare dhe me Luanin janë vetëm miq të mire asgjë më shumë.