Bebe Rexha provôkon keq ndjekësit, shfaqet me bìkini në jaht: E dua b*thën edhe pse…

LAJME

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është shumë e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm.Bukuroshja me forma të kolme është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto dhe video nga përditshmëria dhe projektet e ndryshme muzikore./Pamjet meP0SHT.

Këngëtarja ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve mbrëmjen e sotme, duke publikuar një video, ku shfaqet me bikni, teksa më së shumti kamerën e fokuson tek të pasmet.

“E dua b*thën time dhe pse nuk është përfekte” shprehet Bebe në postimin e saj.