Bora Zemani iu jep fund pushimeve verore teksa shfaqet në bikini të zeza

Bora Zemani iu jep fund pushimeve verore teksa shfaqet në bikini të zeza

Bora Zemani ka përfunduar pushimet verore.Moderatorja shqiptare e cila është një nga më të pëlqyerat e ekranit ka treguar se për këtë sezon pushimet i ka përfunduar./Pamjet meP0SHT.

“Zyrtarisht pushimet mbaruan, apo ka te tjere ketu qe vazhdojne akoma”, ka shkruar ajo sipër imazhit ku shfaqet e lagur në bikini të zeza duke treguar linjat trupore.

Sigurisht pas këtyre pushimeve të bukura Borën tanimë e pret puna dhe angazhimi i madh në emisionin “Për’puthen”.

Kujtojmë se “Për’puthen 3” do të fillojë me 6 shtator./Lajmi