Bora Zemani iu jep fund zyrtariht pushimeve, tregon linjat perfekte. Tani është gati për Përputhen 3

Bora Zemani iu jep fund zyrtariht pushimeve, tregon linjat perfekte. Tani është gati për Përputhen 3

Bora Zemani është ndër moderatoret më të dashura dhe më të përfolura në shoëbizzin shqiptar.

Moderatorja e njohur e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, ka një numër të madh ndjekësish në profilin e saj në “Instagram”. Ajo shpesh ndan me fansat momente të shumta jo vetëm nga puna, por edhe nga përditshmëria e saj.

Bora së fundmi ka postuar në rrejtet sociale, disa foto me bikini ngjyrë të zezë, teksa ekspozon linjat perfekte trupore.

Si duket edhe më këto foto moderatorja i ka thënë “mirupafshim” pushimeve verore.

“Zyrtarisht pushimet mbaruan! 😒Apo ka te tjere ketu qe vazhdojne akoma?! 😫” shkruan Bora në postimin e saj.