Cila nga konkurrentet e PËRPUTHEN 3 është më e pëlqyera?! E zbuloni tani

Cila nga konkurrentet e PËRPUTHEN 3 është më e pëlqyera?! E zbuloni tani

Pesë vajzat konkurrente të sezonit të tretë të Pëpruthen janë Ritvana Fetahu, Arlida Nezha, Iarda Shahillari, Mikela Pupa dhe Alvisa Qarri. Vajzat janë zyrtarisht konkurrente të Pëpruthen, të cilat kanë marrë pjesë në Përputhen për të gjetur dashurinë.

Gjithashtu vihet re se vajzat kanë fituar me shumë shpejtësi edhe shumë ndjekës në rrjetet sociale.

Vetëm në pak ditë, ato kanë arritur të tërheqin me mijëra ndjekës dhe gjatë një kërkimi në Instagram mësuam se më e ndjekura është infermierja simpatike, Iarda Shahillari, e cila mbi 101 mijë ndjekës.

Pas saj vjen Alvisa Qarri bjondina vlonjate, e cila çmendi djemtë e Përputhen dhe ndezi shumë debate në studio.

Alvisa ka mbi 68.5 mijë ndjekës në Instagram. Pas saj vjen Mikela me 53.5 mijë ndjekës që ndiqet nga Ritvana me 47.3 mijë ndjekës dhe në vend të fundit është Arlida Nezha me 24.7 mijë ndjekës.