Eksluzive / Publikohen pamjet e Feros me Arbeniten kapen MAT n’pishinë

LAJME

Fero edhe Arbenita publikojnë foto në pishinë.Fero dhe Arbenita janë ndër çiftet më të përmendur në shoëbizin kosovar.Me veprime të njëpasnjëshme në rrjete sociale, Fero dhe Arbenita nuk mungojnë asnjëherë në mediat rozë.Këtë herë,dyshja kanë postuar një imazh në mes të pishinës duke mos hezituar aspak të ndajnë momente të tilla.Po ashtu,Fero shihet duke përqafuar Arbenitën në momentin kur kanë shkrepur foton.K1iko ne rek1ame per te pare foton.