Genta Ismaili shtatzënë? Kjo është mënyra si ajo po i ia “fsheh” të vërtetën fansave

Genta Ismaili shtatzënë? Kjo është mënyra si ajo po i ia “fsheh” të vërtetën fansave

Genta Ismaili ka postuar një foto të re.

Këngëtarja kosovare ka disa javë që po përflitet se është në pritje për tu bërë nënë për herë të parë.

Ani pse ajo dhe Usta e kanë mohuar një gjë të tillë duke thënë se pasha e këngëtares vie si shkak se e ka lënë palestrën pas dore.

Tutje edhe një mik turk i Gentës e kishe postuar një foto të saj ku vërehej barku i rumbullakosur.

Ndërkohë Genta po arrin ta fshehë shtatzëninë mjaft mirë, pasi që edhe sot ka postuar një imazh ku është shfaq veshur me një trenerkë të gjerë.

Deri kur do vazhdojë kështu kjo mbetet për tu parë.