‘Gj oksi duke…’ Arbana Osmani cmend rrjetin, jep m esazhin e koduar se bashku me Xhemin

‘Gj oksi duke…’ Arbana Osmani cmend rrjetin, jep m esazhin e koduar se bashku me Xhemin

Arbana Osmani është e pandashme nga shoqja e saj Xhemi Shehu. Kjo duket nga koha e shumtë që kalojnë sëbashku dhe fjalët për njëra-tjetrën. Ditën e sotme moderatorja ka publikuar një foto bashkë me Xhemin ku shkruan:EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

“Kujdes: Gjërat mund të duken më të mëdha se sa janë në të vërtetë”. Nuk e dimë se për çfarë e ka pasur ekzaktësisht fjalën Arbana, por duket sikur është një koment për lajmet që kanë qarkulluar rreth tyre ditët e fundit në media. Një ndër to është edhe lajmin i bujshëm për largimin e Xhemit nga Top Channel.

Ose ndoshta e ka pasur fjalën për gj oksin që duket më i madh, për faktin se Arbana është edhe në muajt e fundit të shtatzënisë.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.