Hyseni: Glauk Konjufcën dhe Arben Vitinë, Kurti i tërheqë për hunde

LAJME

Zgjim Hyseni i PSD’së, ka vazhduar debatin e ashpër me analistat në studio, e që ndër të tjera ka vazhduar duke komentuar deklaratën e fundit të kryetarit të kuvendit, Glauk Konjufcës, karshi Haradinajt.
Day Travel

Sipas Hysenit Albin Kurti, Konjufcë e Vitianë i tërheqë për hunde, “sikurse si plotë të tjerë”, përcjell Periskopi

“Unë mendoj që kryetarin e kuvendit, nëse kish mu pyet ky se cka duhet me u folë, nuk kish folë kështu kryetari I kuvendit. Problem me kryetarin e kuvendit është mirë me analizu si fenomen politikë. Njerëz si Glauku e plotë të tjerë në VV, edhe sikur Arben Vitia, Kurti tërheqë për hunde. Glauk Konjufca është person që tërhiqet për hunde, nga Albin Kurti. Mos pritni që ka me pasë rebelizëm të tij”, ka shtuar Hyseni/Periskopi