I lidhur me Gilbertën? Reagon ish-konkurrenti i ‘Përputhen +40’ dhe bën deklaratën e papritur

LAJME

Pasi dolën nga ‘Përputhen +40’, Gilberta Simoni dhe Ilir Lara i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë.

Ky lajm bëri menjëherë bu jë, pasi fansat po prisnin që ata të bënin hapa më të rëndësishëm për da shurinë e tyre. Pas ndarjes nga Iliri, Armando Abazi hedh dyshimet se Gilberta ka nisur lidhje me një tjetër ish-konkurrent te reality show-t, Luan Muahaj.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Gilbertës, e cila hedh poshtë këto thashetheme. Ajo shprehet se është ende beqare dhe me Luanin janë vetëm miq të mirë asgjë më shumë.

Gilberta dhe Luani ishin sot në një lidhje “Skype” me emisionin “Shqipëria Live”, ku reaguan për herë të parë të dy bashkë. Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen +40” u shprehën se mes tyre nuk ka asgjë më shumë se një miqësi të bukur.

“Armando gjithmonë ka tra zuar ujërat. Luanin e kam një mik të mirë. Më ka qëndruar shumë pranë Luani, Lindita, pas nda rjes nga Iliri. E pran