Ish-konkurrentja e Përputhen do bëhet nënë për herë të parë. Zbulon edhe emrin e vajzës (foto)

LAJME

Fjorela Peto, ish konkurentja e programit Perputhen për herë të parë është në pritje të ëmbël. Një foto e saj e cila qarkullon në rrjetet sociale, ku duket me barkun e rrumbullakosur, vërteton më së miri se bukuroshja e ëmbël së shpejti do të bëhet nënë. Burime pranë familjes së saj kanë zbuluar se Fjorela do të bekohet me një vajzë, dhe emrin do tja vë Evita./Pamjet meP0SHT.

Kujtojmë se rrugëtimi I Fjoreleës në Përputhen ishte shumë I shkurtër, pasi ajo tha në program, se e ka gjetur dashurinë jashtë programit. Ndërkohë burime pranë familjes së ish-konkurrentes kanë zbuluar se Fjorela është në një marrëdhënie me një djalë që jeton jashtë shtetit dhe që quhet Ani Brakaj. Sipas këtyre burimeve, partneri i saj është i angazhuar me një biznes privat në Belgjikë. Madje në profilet e tyre në Instagram vihet re se ata e ndjekin njëri-tjetrin.

Për më tepër partneri I saj ka publikuar një video nga makina, ku në sediljen e pasagjerit shihet e ulur një vajzë me flokë të zeza të gjata. Bukuroshja e njohur po planifikon që të jetojë me partnerin në Belgjikë pasi të celebrohen bashkë. Mirëpo, procesi i marrjes së lejes së qëndrimit në Bruksel po ecën mirë për Fjorelën pas celebrimit me partnerin e saj dhe në fund të tetorit do të shpërngulet përfundimisht atje.