Jasmina Tregon Të Dashurin E Ri, Harron Dhe Hap Këmbët… I Zbulon Të Gjitha E Veshur Me Minfund

Jasmina Tregon Të Dashurin E Ri, Harron Dhe Hap Këmbët… I Zbulon Të Gjitha E Veshur Me Minfund

Padyshim njihet si një nga vajzat më simpatike të ekraneve Jasmin Kadriu që prej daljeve të saj të fundit. Nuk dihet nëse ajo do të jetë pjesë e një formati të ri këtë sezon,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

por çfarë është e sigurt, është fakti se vazhdon ende të tërheqë vëmendjen e mediave rozë me pamjen e saj provokative. Bukuroshja ka deklaruar së fundmi se është në një lidhje dashurie me një djalë misterioz të cilin nuk e ka bërë ende të njohur për publikun,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

por zbulon pjesë të portretit të tij herë-pas-herë në storyt e saj në Instagram. Por këtë radhë ka zbuluar më shumë seç duhet, pasi ka hapur këmbët dhe i ka treguar në gjitha në minifundin drastik të shkurtër./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet