Këngëtarja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë/ Ja disa momente nga dasma, do habiteni sa e bukur është bërë

Këngëtarja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë/ Ja disa momente nga dasma, do habiteni sa e bukur është bërë

Këngëtarja e munguar e skenës sonë, Fjolla Krasniqi, në fillim të kësaj vere i dha fund beqarisë.

Në lidhje me marrëdhënien e saj, publiku nuk ka qenë fare informuar dhe Fjolla ka ditur ta mbajë mjaftë fshehur marrëdhënien.

Martesa e Fjolles e zuri në befasi publikun, që gjjthsesi këngëtaren nuk e harroj asnjëherë, shkruan “Kosovarja”.
Bukuroshja, ka zbuluar edhe disa momente të këndshme nga dita e martes, ku ka shkëlqyer plotësisht.