Kjo është familja që u shua në Rrugën e Kombit, vajza 3-vjeçare po lufton për jetë

LAJME

Një familje katër anëtarëshe vdiq sot nga një aksident në aksin rrugor Milot-Morinë, raporton Gazeta Sinjali.

Gazeta Sinjali ka mësuar se nga aksidenti i rëndë pësoi kryefamiljari B.A, gruaja e tij A.A.me të cilët tre fëmijë ishin në veturë.

Sipas burimeve zyrtare ende nuk dihet se cili prej fëmijëve ka mbijetuar dhe është dërguar në Spitalin e Traumës.