Marina Vjollca dhe Antonela bejne xing me fustanin xhakete/Kush prej bjondeve duket me bukur me kete veshje?

LAJME

Marina Vjollca eshte nje nga femrat mjaft te embla te showbizit por edhe nje nga moderatoret shume te pelqyera nga publiku.Prej vitesh Marina eshte pjese e ekranit ku ka drejtuar shume spektakle te suksesshme nder vite.

Sefundmi Marina ka hapur edhe nje biznes te sajin pasi ka sjelle ne vendin tone veshje te brandit te njohur nga stilistja Elisabeta Franchi.Tashme bukuroshja eshte ne pritje te embel por ende nuk ka zbuluar nese do te bekohet me nje vajze po djale.

Antonela Berisha eshte kacurrelsja e cila u be mjaft e njohur pas pjesemarrjes ne emisionin e dashurise “Perputhen”. Ish konkurrentja u kthye ne nje nga konkurrentet femra me te pelqyera nga publiku per shkak te karakterit te saj mjaft te shkathet dhe plot humor.

Eksperienca e saj ne perputhen i sherbeu per mire Antoneles pasi i hapi rruget drejt endrres se saj per tu bere pjese e televizionit.Ish konkurrentja eshte shprehur se ka deshire qe dhe kete sezon te jete pjese e ekranit per tu rikthyer serish me projekte te reja televizive.

Marina dhe Antonela jane mjaft te apasionuara pas modes dhe kete gje e tregojne me se miri veshjet e tyre te cilat jane te brandeve te njohura nderkombetare.Kjo ka bere qe ato te veshin te njejtin fustan xhakete duke bere keshtu xing me njera tjetren.

Ka qene Marina ajo e cila e ka vesh e para kete fustan e me pas Antonela por duhet thene se te dyja duken per mrekulli me kete veshje me ngjyra mjaft te embla dhe verore. Ky fustan i ri me se miri te dyja bukurosheve dhe i tregon ato mjaft elegante dhe plot sharm.