Mbesa e ish-presidentit të Shqipërisë dhe figurës së njohur politike i vë “flakën” bregdetit tonë me pozat hot

Mbesa e ish-presidentit të Shqipërisë dhe figurës së njohur politike i vë “flakën” bregdetit tonë me pozat hot

Modelja Beniada Nishani, mbesa e ish presidentit Bujar Nishanit gjithmonë tërheq vëmendje me pamjet e saj të jashtme dhe me fotot tejet provokuese, që bukuroshja poston vazhdimisht në rrjetet sociale.

Mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, ka postuar së fundmi disa foto, teksa është duke shijuar pushimet në bregdetin e Ksamilit.

Në një prej fotove bukuroshja shfaqet e veshur me rroba banjo ngjyrë të bardha, ku nxjerr në pah të pasmet.

Modelja është duke shijuar pushimet në bregdetin e jugut, konkretisht në plazhin e Ksamilit, të cilin Beniada e quan parajsa shqiptare.