Me një fustan të zi transparent, Bebe Rexha shfaqet tepër provokuese për fansat (Foto)

Me një fustan të zi transparent, Bebe Rexha shfaqet tepër provokuese për fansat (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, prej disa ditësh është duke qëndruar në Itali.

Ajo ndoqi nga afër koleksionin e ri të markës së famshme “Dolce dhe Gabanna”, gjersa atje festoi edhe ditëlindjen e 32-të.

E njëjta së fundmi duket se ka ndarë disa fotografi të reja, në të cilat ka marrë vëmendje me paraqitjen provokuese.

Biondja shfaqet e veshur me një fustan transparent të zi duke vënë në pah linjat e bujshme trupore.

Dukjen e kompletoi me një palë syze e po ashtu edhe me take të tilla, të po së njëjtës ngjyrë.

“Mirupafshim Itali”, ka shkruar ajo duke njoftuar fansat se po largohet nga Italia për në shtëpinë e saj në Los Angeles.

E njëjta ka qenë e shoqëruar nga partneri i saj, regjisori Keyan Safyari, me të cilin edhe u paraqit në promovomin e koleksionit të ri të “Dolce dhe Gabanna” në Venedik.

Ata po shijojnë lidhjen prej më shumë se një vit, teksa Rexha në një moment theksoi: “Më pëlqen ky djalë. Unë mendoj se ky është një njeri i mirë. Ai është një njeri shumë i mirë. Ky djalë është i veçantë. Ai është i dashur, ai kujdeset për mua, ai është duke kuptuar karrierën time dhe atë që bëj”.